Gratis tool

Tijdsverschil tussen Mexico-Stad en Peking

Het actuele tijdsverschil tussen Mexico-Stad en Peking, met de overgangen naar zomertijd en de beste tijd om te bellen.

Mexico-Stad
13:51
zaterdag 24 oktober 2026
Peking
03:51
zondag 25 oktober 2026
+14 uur

Peking loopt 14 uur voor op Mexico-Stad.

Tijd omrekenen van Mexico-Stad naar Peking

Peking loopt 14 uur voor op Mexico-Stad. Als het 9:00 is in Mexico-Stad, is het 23:00 in Peking.

Het tijdsverschil tussen Mexico-Stad en Peking blijft het hele jaar gelijk.

Beste tijd om te bellen

De normale kantooruren overlappen niet. Vroeg in de ochtend in de ene stad en begin van de avond in de andere is meestal het beste compromis. Probeer de vergaderplanner →

Mexico-StadPeking
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag
+1 dag

Veelgestelde vragen

Wat is het tijdsverschil tussen Mexico-Stad en Peking?

Peking loopt 14 uur voor op Mexico-Stad. Het verschil is het hele jaar hetzelfde.

Als het 9:00 is in Mexico-Stad, hoe laat is het dan in Peking?

Als het 9:00 is in Mexico-Stad, is het 23:00 in Peking.

Heeft Mexico-Stad of Peking zomertijd?

Mexico-Stad heeft geen zomertijd. Peking heeft geen zomertijd.

Meer gratis tijdtools

Alle tools →